• -40%
Kill It Reloaded Pre-Workout
Kill It Reloaded Pre-Workout

Kill It Reloaded Pre-Workout

Možná předobjednávka
839,00 Kč 1 398,00 Kč -40%

Kill it Reloaded je silný pre-workout supplement, který zaručuje extrémní napumpování a energii do Vašeho tréninku pomocí kombinace GlycerPump, Kofeinu, L-Citrulinu a Kreatinu.

Dávkování:
30 dávek
Váha (513g)
Jedna dávka: 17,1g

Flavors

Kill It Reloaded Pre-Workout

Kill it Reloaded je silný pre-workout supplement, který zaručuje extrémní napumpování  a energii do tvého tréninku pomocí kombinace GlycerPump, Kofeinu, L-Citrulinu a Kreatinu.

Po zaměření se na kategorii pre-workoutových suplementů jsme věděli, že dokážeme vytvořit daleko lepší produkt než je jakýkoliv na trhu. Když vstoupíš do posilovny, tak chceš pre-workout, který ti poskytne všechno díky čemu odtrénuješ ten nejbrutálnější a nejintenzivnější trénink- extrémní energii, kompletní soustředění, zvýšenou výkonnost a sílu a také zlepšené neurální propojení mozku se svaly. Za tímto účelem byl vytvořen Kill It Reloaded. 

Kill It (původní verze) vs. verze Reloaded

  •      Více gramů kofeinu
  •      Navýšené gramáže všech ostatních aktivních složek 
  •      Dodatečně přidaný kreatin
  •      Nové příchutě

 

GlycerPump

Tato složka je v současnosti považována za nejlepší složku, která by neměla chybět v žádném pre-workout suplementu. Je to ta nejstabilnější forma Glycerolu na současném trhu. 

Dále jsem přidali Taurin, který pomáhá natáhnout vodu do svalů a zefektivnit tak napumpování během tréninku. Extrémnost produktu Kill It Reloaded je zaručena použitím neuvěřitelných 4g oxidu dusnatéhoa to čistého L-citrulinu. Nejedná se tedy o náhražky jako kyselina jablečná, kterou používá mnoho firem jen, aby ušetřily peníze. L-citrulin je nejfektivnější forma oxidu dusnatého na současném trhu. 

Další složkou je L-Norvaline.  L-Norvalineje složka BCAA, která zodpovídá za potlačení produkce enzymu arginázy. Tento enzym slouží jako tzv. “bezpečná záklopka” produkce vlastního NO (oxidu dusnatého) v lidském těle. Pokud tento enzym potlačíš pomocí L-Norvalinu tak se můžeš připravit na neuvěřitelné napumpování, které jsi ještě nezažil!

Každý pre-workout supplement obsahuje nějakou složku pro napumpování, ale žádný jiný ti nedá 1-2 kombinaci, kterou ti dá právě produkt Kill It Reloaded! Pojď se podívat na jednotlivé složky kofeinu.

Kofein bezvodný, kofein citrát a InFinergy Di-Kofein malát v celkové dávce 325 mg.

Kill It Reloaded kombinuje tři různé zdrojekofeinu. I přes poměrně dostatečnou dávku 325 mg se nemusíš obávat, že se u tebe projeví jakékoli “klepání” a nervozita a určitá “vyjetost” jako jsi určitě už zažil, když jsi přijmul velké množství kofeinu najednou. Kill It Reloaded ti zaručí neuvěřitelný nárost energie a soustředění bez jakkýkoliv vedlejších účinků a nevyprchá ti v půlce tréninku. 

Kreatin

V celkové dávce 2,5g na jednu dávku. Kill it Reloaded obsahuje tři různé formykreatinu. Kreatin pyruvát, kreatin MagnaPower a kreatin bezvodný, které poskytnou maximální svalovou výdrž a sílu skrze zvýšení obejmu svalových buněk a to bez nežádoucího nafouknutí. Společně se 2 gramy Beta-Alaninubudeš schopen cvičit skrze tvé práhy bolesti a zaručit si tak nové svalové přírůstky “gainy”. 

Nootropic směs

Tato směs, která se skládá z 250 mg Cholin Bitartrátu, 100mg L-Theaninu a 100mcg Huperzinu, ti zaručí dostatečné soustředění, motivaci, chuť do cvičení jako také zlepšené propojení mozku se svaly, kdykoli projdeš dveřmi posilovny. 

 

Benefity produktu Kill it Reloaded

  •      Silná směs aktivních látek
  •      Ultra soustředění
  •      Napumpování
  •      Svalová výdrž
  •      Extrémní dávka kofeinu
  •      Extra kreatin

 

 

0 ks
No reviews

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist