• -40%
REAL FOOD
REAL FOOD
REAL FOOD
REAL FOOD

Real Carbs Complex Carbohydrates

Možná předobjednávka
1 290,00 Kč 2 150,00 Kč -40%

Informace:
60 dávek
Váha. 63.49oz (1,800g)
Dávka: 30g

Flavors

Real Carbs Complex Carbohydrates

Real Carbs Complex Carbohydrates vytvořen od Riche Piany od značky 5% využívá opravdové kvalitní jídlo s nízkým glykemickým indexem. Díky kterému snadněji splníš svůj denní kalorický příjem. 

Jakkoli kvalitní suplementy mohou být, tak nikdy nebudou lepší než kvalitní opravdové jídlo. Rich Piana věřil, že pokud chceš maximalizovat svoje “gainy” a mít stále progres ve fitku, tak bys měl přijmout několik takových plnohodnotných kvalitních jídel za den. 

Samozřejmě je pochopitelné, že připravování tolika jídel na celý den je pro mnoho lidí nepříjemné. Mnoho lidí je na tolik zaneprázdněno svou prací, povinnostmi atd., že si zkrátka nedokáží najít potřebný čas na přípravu požadovaného počtu jídel. Pro tyto jedince je právě produkt Real Carbs Complex Carbohydrates určen. 

Real Carbs je supplement ve formě prášku, který obsahuje komplexní zdroj sacharidů, který je zastoupen díky batátům, ovesným vločkám a také borůvkám. Veškeré zmíněné potraviny mají nízký glykemický index. Jedna dávka Real Carbs Complex obsahuje 22g sacharidů a pouze 2 gramycukru. Real Carbs Complex se dělá v několika chutných příchutích jako třeba sladký borůvkový šáteček, jahodový koláč či banánový chléb. Pokud potřebuješ kompletní suplement, který obsahuje i protein → Real Carbs + protein je pro tebe jasná volba! Užiješ si tak plnohodnotná jídla s kvalitními zdroji sacharidů i bílkovin. 

Celkových 22 gramů sacharidů v 1 dávce:

  • Batáty: batáty jsou v jídelníčku mnoha sportovců zejména kulturistů právě díky jejich nutričnímu složení. Batáty jsou jeden ze zdrojů sacharidů s nízkým glykemickým indexem a také obsahují velký podíl vápníku, draslíku, fosforu, vitamínu B, A, C a také vlákniny. 
  • Ovesné vločky: další zdroj sacharidů, který znají snad všichni sportovci. Ovesné vločky je další zdroj sacharidů s nízkým glykemickým indexem, který obsahuje mnoho důležitých minerálů a vlákniny. 
  • Borůvky: právě borůvky dodávají produktu Real Carbs Complex tu správnou chuť. Borůvky jsou také jedno z nejlepších druhů ovoce co se týče složení. Podpora kognitivních a kardiovaskulárních funkcí je první z benefitů užívání borůvek. Borůvky představují bohatý zdroj antioxidantů. 

Benefity produktu:

  • Skvělá chuť
  • Žádné výkyvy inzulínu
  • Šejk z opravdového skutečného jídla
  • Pohodlnost na přípravu

Potraviny použité v produktu Real Carbs Complex a zejména jejich benefity pro zdraví nenajdeš v žádném jiném produktu na trhu! 

0 ks
No reviews

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist