• -40%
 REAL FOOD RICE - COCOA HEAVEN
 REAL FOOD RICE - COCOA HEAVEN
 REAL FOOD RICE - COCOA HEAVEN
 REAL FOOD RICE - COCOA HEAVEN

REAL FOOD RICE - COCOA HEAVEN

možná předobjednávka
934,00 Kč 1 557,00 Kč -40%

REAL CARBS COMPLEX - COCOA HEAVEN

Real Carbs Complex Carbohydrates vytvořen od Riche Piany od značky 5% využívá opravdové kvalitní jídlo s nízkým glykemickým indexem. Díky kterému snadněji splníš svůj denní kalorický příjem.

Jakkoli kvalitní suplementy mohou být, tak nikdy nebudou lepší než kvalitní opravdové jídlo. Rich Piana věřil, že pokud chceš maximalizovat svoje “gainy” a mít stále progres ve fitku, tak bys měl přijmout několik takových plnohodnotných kvalitních jídel za den.

Samozřejmě je pochopitelné, že připravování tolika jídel na celý den je pro mnoho lidí nepříjemné. Mnoho lidí je na tolik zaneprázdněno svou prací, povinnostmi atd., že si zkrátka nedokáží najít potřebný čas na přípravu požadovaného počtu jídel. Pro tyto jedince je právě produkt Real Carbs Complex Carbohydrates určen.

Real Carbs Complex Carbohydrates můžeš přijmout společně s nějakými bílkovinami nebo zcela samostatně třeba i po tréninku. Veškeré sacharidové složky obsažené v Real Carbs Complex Carbohydrates jsou sacharidy s nízkým glykemickým indexem. To znamená, že nebude docházet po užití Real Carbs Complex Carbohydrates k výkyvům inzulínu v krvi a nebudeš pociťovat na sobě tolik únavu. A co chuť ptáš se? Ta je navržena tak, aby jsi byl schopný si tento šejk udělat i několikrát za den bez toho, aby ti to přestalo chutnat!! To je dostačující odpověď ne?

No reviews

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist