• -40%
KNOCKED THE FUCK OUT SLEEP AID
KNOCKED THE FUCK OUT SLEEP AID
KNOCKED THE FUCK OUT SLEEP AID
KNOCKED THE FUCK OUT SLEEP AID
KNOCKED THE FUCK OUT SLEEP AID
KNOCKED THE FUCK OUT SLEEP AID

KNOCKED THE FUCK OUT SLEEP AID

Skladem - odesíláme do 1 dne!
725,00 Kč 1 208,00 Kč -40%

Neexistuje přetrénovaní, pouze nedostatek jídla a spánku - Richův známy cítát! 

Skvělý doplněk pro rychlé usínání a kvalitní spánek.

Podrobnosti:
30 dávek
Váha. 5.39oz (153g)
Velikost dávky: 5.1g

Flavors

DRINK SLEEP GROW NIGHTTIME AMINO ACIDS

Nápoj Drink Sleep Grow od Riche Piany a jeho značky 5% je kombinací EAAs, CEAAs and BCAAs obohacenou o revoluční aktivní TR L-Leucin s aktivátory růstového hormonu a speciální směsí pro ochranu kloubů, která nemá na trhu konkurenci.

Všichni víme, co je důležité dělat pro získávání nových „gainů“ – jíst dostatek bílkovin, kvalitních sacharidů, brutální tréninky, zregenerovat a další den opět vše znovu. Abys to dělal správně, tak v průběhu celého dne přijímáš pořád nějaké bílkoviny. Ale co v noci? Co můžeš udělat pro to, aby si i čas, který strávíš spánkem, byl v anabolismu? Můžeš vyzkoušet revoluční drink Drink Sleep Grow Nighttime Aminos od 5%!

Aktivátory růstového hormonu

Součástí této směsi je L-Glutamin. Glutamin přichází na scénu, když se tělo potřebuje vypořádat s těmi stimuly ze tvých brutálních tréninků. Glutamin je aminokyselina, která ti pomůže zůstat v anabolické fázi o trochu déle. Není náhoda, že glutamin funguje synergicky s BCAA jako jakási anti-katabolická složka. 

BCAA směs

Aktivní TR L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin. Vše po 6 gramech. Tato směs zaručuje, že nápoj Drink Sleep Grow začne působit do 2 hodin, co si ho vypil. Což ti zaručí prodlouženou syntézu bílkovin právě v průběhu spánku. A to znamená ve výsledku větší stimul pro svalový růst.

Druhou složkou této směsi je GABA(Gamma-Aminobutyric Acid). Jedná se o bez bílkovinovou aminokyselinu, která funguje jako takový relaxant. Pomáhá tedy tvému nervovému systému se snadněji a rychleji uvolnit a snižuje také pravděpodobnost vzniku úzkostných stavů. A také napomáhá k rychlejšímu navození spánku. 

L-Carnitin-tento karnitin, kvůli spalování tuku. Ale tato forma karnitinu napomáhá k vyšší produkci testosteronu a má tak anti-katabolické účinky. 

NAC-jedním z rizik kulturistiky je namáhání jater. Z tohoto důvodu je v drinku Drink Sleep Grow přítomen právě NAC, abychom podpořili zdraví jater a jejich funkci.  

Směs na podporu kloubů

Je určitě bezesporu, že zdravé klouby jsou pro trénink v posilovně naprosto nezbytné. Proto jsou součástí tohoto drinku. Aby tvé klouby mohly regenerovat taky!

 

Benefity produktu:

  •      Výživa svalů během spánku
  •      Podpora zdraví kloubů
  •      Zrychlená regenerace
  •      Podpora svalového růstu

Tato prohlášení nebyly zkontrolovaný Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv. Tento produkt neslouží k diagnóze, léčbě, nebo prevenci jakékoli nemoci. Složení a účinky byly přeloženy z oficiálních dokumentů výrobce v USA.

13 ks
No reviews

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist