• -40%
All Day You May 10:1:1 BCAA Limited...
All Day You May 10:1:1 BCAA Limited...

All Day You May 10:1:1 BCAA Limited Edition White Cherry

Vyprodáno
1 250,00 Kč 2 083,00 Kč -40%

Na počest originálním 5% Nutrition All Day You May, které byly vydané v dubnu 2014  a také na počest legendě Riche Piany, Společnost 5% Nutrition vydala limitovanou edici ALLDAYYOUMAY s příchutí White Cherry.

BCAA + Celodenní výživa celého těla od 5% Nutritions!

Podpora ve všech směrech 

Dávkování: 1 oděrka v prúběhu dne.

Na počest originálním 5% Nutrition All Day You May, které byly vydané v dubnu 2014  a také na počest legendě Riche Piany, Společnost 5% Nutrition vydala limitovanou edici ALLDAYYOUMAY s příchutí White Cherry.

All Day You May se staly standardem suplementů pro maximální regeneraci a podporu svalového růstu. Skvělé během tréninku i pro následnou regeneraci.

Vyrobeno pouze 2000 kusů a většina se ani nedostala do Evropy!

All Day You May jsou amimo kyseliny v poměru 10:1:1 a prášek na regeneraci a společně tvoří jeden z nejdynamičtějších produktů na trhu se suplementy. All Day You May je navržen k pomoci s tvorbou svalové hmoty a s regenerací. Navíc k tomu ještě obsahuje esenciální amino kyseliny, Compax, Beta-Alanin, Elektrolity a kloubní podporu.

 

 

All Day You May byly vytvořeny podle filozofie Riche Piany, který razil koncept, že suplementy jsou od toho, aby ti pomohli být větším a podpořili tě na cestě za tvými sny, ale NIKDY ABY NEHRADILY KVALITNÍ JÍDLO. 

 

 

All Day You May obsahuje kompletní profil amino kyselin s rozvětveným řetězcem, esenciální a neesenciální kyseliny a směs podmíněných aminokyselin. Tahle kombinace tě PODPOŘÍ VE VĚCH SMĚRECH.

 

 

+ 10:1:1 poměr BCCA   + Copmax Beta-Alanin    + navíc GlutaminCanritin

5% Přednáška:

Protein pomáhá k regeneraci, růstu a údržbě svalových buněk. Amino kyseliny jsou známé jako „stavební bloky proteinu,“ dělí se dále na esenciální a neesenciální. Ty neesenciální se v našem těle tvoří přirozeně, kdežto esenciální amino kyseliny musí být dodávány do těla formou správného stravování. 

Leucin je aktivátor proteinu známy jako mTOR, který je obsažený v syntéze svalového proteinu – TVORBA SVALŮ. Tohle má pozitivní dopad na vytrvalost, sílu a čistou hmotu.

AllDayYouMay jsou amino kyselin v poměru 10:1:1 nabité Leucinem, Izoleucinem a Valinem

1 dávka AllDayYouMay obsahuje více Leucinu než 5 velkých vajec

AllDayYouMay obsahuje další amino kyseliny Izoleucin a Valin, které hrajou důležitou roli při stimulaci prostředí vhodné pro růst svalů a při prevenci katabolismu (rozbití svalových tkání). 

Tohle všechno znamená jen jedno: VÍC ČASU NA TRÉNINK A MÍŇ ČASU REGENERACE.

To jsou 5% BCAA – AllDayYouMay.

Copmax a Beta-Alanin

Víme, že nechceš ztrácet čas plněním shakerů, když bys už mohl v gymu zvedat těžký váhy. A právě proto AllDayYouMay obsahuje Creational-O-Phosphate (Copmax) a Beta-Alanin pro tvorbu svalů a potřebnou výdrž – vše v jednom praktickém prodoktu AllDayYouMay.

 

Regenerace a kloubní podpora

AllDayYouMay obsahuje také Glutamin a Karnitin pro rychlejší regeneraci. Dokonce 5% přidala elektrolyty a čistou kokosovou vodu k udržení tvé hydratace. Kloubní podpora v AllDayYouMay společně s Glukosaminem a MSM bojuje proti kloubním zánětům, aby ses MOHL HÝBAT ALL DAY.

No reviews

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist